ENTRY LIST-FINAL STAGE-2016 QUALIFYING SCHOOL

NO CAT NAME IN DRAW CTRY
1 B-92 JOSH YOUNGER AUS
2 B-83 JAKE HIGGINBOTTOM AUS
3 C RICK KULACZ AUS
4 C DARREN BECK AUS
5 C DAVID GLEESON AUS
6 C MARCUS BOTH AUS
7 I – 11 DANIEL FOX AUS
8 I – 13 KRIS MUECK AUS
9 O LUCAS HERBERT AUS
10 WINDSOR DAVID LUTTERUS AUS
11 WINDSOR MICHAEL  WRIGHT AUS
12 SPV GAVIN  FAIRFAX AUS 
13 SPV DEYEN LAWSON AUS 
14 SPV JASON  CHELLEW AUS 
15 SPV MARTIN DIVE AUS 
16 SPV JARRYD FELTON AUS 
17 LV-A&B DARREN TAN AUS 
18 LV-C&D JUNSEOK LEE AUS 
19 LV-C&D GAVIN FLINT AUS 
20 WINDSOR CORY CRAWFORD AUS 
21 WINDSOR MITCHELL  BROWN AUS 
22 WINDSOR NEVEN BASIC AUS 
1 ARAF SHARDD BAN
2 S HAKEEM JEFFRI  BRU
1 O MIKE BOSCH CAN
2 B LINDSAY RENOLDS CAN
3 O DANIEL POW CAN
4 LV-C&D RICHARD JUNG CAN 
5 LV-C&D RILEY FLEMING CAN 
1 S OUYANG ZHENG CHN
2 S SU DONG CHN
3 S YE JIAN-FENG CHN
4 S CAO Yi CHN
5 S WILLIAM LIU YANWEI CHN
1 SPV VICTOR OSTERBY DEN 
2 SPV MARTIN  OVESEN DEN 
1 K LEE W. CORFIELD ENG
2 C CHRIS RODGERS ENG
3 O GRANT JACKSON ENG
4 O SIMON GRIFFITHS ENG
5 O MILES TUNNICLIFF ENG
6 O OLIVER ROBERTS  (A) ENG
7 LV-C&D LUKE JOY ENG 
8 LV-C&D CRAIG HINTON ENG 
1 SPV TONI FERRER ESP 
2 LV-C&D DAVID BORDA ESP 
3 LV-C&D JORDI GARCIA ESP 
1 F JANNE KASKE FIN
2 B KALLE SAMOOJA FIN
1 SPV JULIAN KUNZENBACHER GER
2 LV-A&B SEBASTIAN HEISELE GER
1 SPV Jose ROLZ GTM
1 S KONSTANTIN LIU HKG
1 O DANNY MASRIN INA
2 E RORY HIE INA
3 S IAN ANDREW INA
4 S GEORGE GANDRANATA INA
5 S WILLIAM SCJAICHUDDIN INA
6 S JORDAN IRAWAN INA
7 WINDSOR FAJAR  WIN NURYANTO INA
1 B-65- KHALIN JOSHI IND
2 B-73 CHIKKARANGAPPA S.  IND
3 B-76 SHUBHANKAR SHARMA IND
4 C DIGVIJAY SINGH IND
5 S AMARDIP SINH MALIK IND
6 S UDAYAN MANE IND
7 S SHANKAR DAS IND
8 S ASHOK KUMAR IND
9 S NAMAN DAWAR IND
10 S RAHUL BAJAJ IND
11 S VIKRANT CHOPRA IND
12 S GAURAV PRATAP SINGH  IND
13 S Honey BAISOYA IND
14 S FEROZ SINGH GAREWAL  IND
15 S FEROZ ALI MOLLAH IND
16 S MANU GANDAS IND
17 LV-C&D SAMARTH DWIVEDI IND
18 WINDSOR AMAN RAJ (A) IND
1 SPV NIALL KEARNEY IRL
1 LV-A&B MATTEO DELPODIO ITA 
2 LV-A&B ALESSANDRO TADINI ITA 
1 F-6 MASARU TAKAHASHI  JPN
2 H RYUTARO NAGANO JPN
3 H SHUNSUKE SONODA JPN
4 H KODAI ICHIHARA JPN
5 H SHUGO IMAHIRA JPN
6 O TAKASHI OKUDA JPN
7 LV-A&B SHUNYA TAKEYASU JPN
8 LV-A&B TETSUYA HARAGUCHI JPN
9 LV-A&B KEISUKE OZAKI JPN
10 LV-A&B SHOTA FUKUHARA JPN
11 LV-A&B TAKUYA FUJI JPN
12 LV-A&B YOHEI HAGA JPN
13 LV-C&D KONOSUKE NAKAZATO JPN
14 WINDSOR TAICHI NABETANI JPN
1 B – 68 GI-WHAN KIM KOR
2 C LEE SUNG KOR
3 E YOON HO BAE KOR
4 E IN-HO KIM KOR
5 E BANG-DOO HWAN KOR
6 E Bio KIM KOR
7 E TAEHOON KIM KOR
8 E HONG SOON-SANG KOR
9 E GWANWO MA KOR
10 E HYUNGSEOK SEO KOR
11 E JUNSUNG KIM KOR
12 SPV GYEONGJUN LEE KOR
13 LV-A&B TAE-WOUN KO KOR
14 LV-A&B YOUNG-GYU PARK KOR
15 LV-A&B SEUNG-HYUN CHOI KOR
16 LV-A&B HEE-GUN KWAK KOR
17 LV-A&B JI-HWAN PARK KOR
18 LV-A&B SUNG-JUN PARK KOR
19 LV-C&D KI-JOON SONG KOR
20 WINDSOR DAI-HAN LEE KOR
21 SPV B G CHAE KOR 
22 LV-C&D YI-KEUN CHANG KOR 
23 LV-C&D CHAN-WOO KIM KOR 
24 LV-C&D JI-HOON KIM KOR 
25 LV-C&D KOOK-HYAN KIM KOR 
26 LV-C&D SANG-YEOP LEE KOR 
1 F-26 WILSON CHOO MAS
2 S GAVIN GREEN MAS
3 S M. SASIDARAN MAS
4 S RIZAL AMIN MAS
5 S IRFAN YUSOFF MAS
6 S KIM LEUN-KWANG MAS
7 S SOLOMON EMILIO ROSIDIN  MAS
8 S KENNETH TOBUSE MAS
9 S LAM KONG LOONG (TONY LAM) MAS
10 S KEEGAN KAM) MAS
11 S LION GOH MAS
12 O LOW KHAI JEI MAS
1 S ZAW-ZAW LATT MYA
2 S YE-HTET AUNG MYA
1 LV-A&B TAE KOH NZL
1 E HAMZA AMIN PAK
1 O JOBIM CARLOS (A) PHI
2 S CHARLES HONG PHI
3 S CLYDE MONDILLA PHI
4 S JAY BAYRON PHI
5 S ORLAN SUMCAD PHI
6 S MICHAEL BIBAT PHI
1 B- BRYCE EASTON RSA
1 F-31 MATHIAM KEYSER RSA
2 K THRISTON LAWRENCE RSA
3 WINDSOR DUANE KEUN RSA
1 K PAUL DOHERTY SCO
2 SPV CLARKE LUTTON SCO
1 E KOH DENG SHAN SIN
2 E QUINCY QUEK SIN
3 E MITCHELL SLORACH SIN
4 S JOHNSON POH SIN
5 S CHOO TZE HUANG SIN
1 E ANURA ROHANA SRI
2 O K. PRABAKARAN SRI
3 S N. THANGARAJA SRI
1 SPV Raphael DE SOUSA SUI
1 B DANIEL CHOPRA SWE
2 F-35 Oskar ARVIDSSON SWE
3 0 PETER GUSTAFSSON SWE
4 0 NICLAS JOHANSSON SWE
5 LV-C&D CHRISTOFFER BAUMANN SWE 
6 WINDSOR MALCOLM KOKOCINSKI SWE 
1 B-75 THITIPHUN CHUAYRAKONG THA
2 B-85 RATTANON WANNASRICHAN THA
3 B-94 TIRAWAT KAEWSIRIBANDIT THA
4 C-12 ARNOND VONGVANIJ THA
5 E SATTAYA SUPUPRAMAI THA
6 E PHIPHATPONG NAEWSUK THA
7 E PANNAKORN UTHAIPAS THA
8 E DONLAPHATCHAI NIYOMCHON THA
9 F – 9 NIRUN SAE-UENG THA
10 F – 11 THAMMANOON SRIROJ THA
11 F – 14 PANUWAT MUENLEK THA
12 F – 15 ITTHIPHAT BURATANYARAT THA
13 F – 18 SUTIJET KOORATANAPISAN THA
14 F – 20 PIJIT PETCHKASEM THA
15 F – 22 NATTAPONG NIYOMCHON THA
16 F – 23 CHANAT SAKULPOLPHAISAN THA
17 F-34 ATTHAPHON PRATHUMANEE THA
18 O-LV NITTTHORN THIPPONG THA
19 O KASIDIT LEPKURTE THA
20 O TAWAN PHONGPHUN THA
21 O PARADORN SRICHAPHAN THA
22 S GUNN CHAROENKUL THA
23 S Pawin INGKHAPRADIT THA
24 S TICHAKORN SAWASDEE THA
25 S KWANCHAI TANNIN THA
26 S TANUTCHAN PUAKTES THA
27 S JAKRAPHAN PREMSIRIGORN THA
28 S WORRASORN SUWANPANANG THA
29 S SORACHUT HANSAPIBAN THA
30 SPV EKTHUMRONG LUANGANURUK THA
31 LV-A&B SURADIT YONGCHAROENCHAI THA
32 LV-A&B NATTAWAT SUVANAJANAKORN THA
33 WINDSOR ANNOP TANGKAMOLPRASERT THA
34 WINDSOR PASAMET POGAMNERD THA
35 SPV TAWIT POLTHAI THA 
36 LV-A&B KEVIN TECHAKANOKBOON THA 
1 B CHAN SHIH-CHANG TPE
2 B HSU HAO-SHENG TPE
3 O LIN KUAN PO TPE
4 S TENG KAO TPE
5 S WANG WEI-LUN TPE
6 S LIU WEI-HOU TPE
7 S HSIEH TUNG-HUNG TPE
8 S TSENG HONG-SHENG TPE
9 S LIU YEN HUNG TPE
10 S CHIANG CHEN-CHIH TPE
11 S TSAI WEI MING TPE
12 S TSAI TSUNG YU TPE
1 LV-A&B JUAN IGNACIO LIZARRALDE URU
1 B-67 SAM CYR USA
2 O BEN FOX USA
3 F-16 GREG MOSS USA
4 F-19 BLAKE SYNDER USA
5 F-30 JOSH SALAH USA
6 F-32 SEE JUN YOON USA
7 SPV JOHN CATLIN USA
8 SPV NICOLAS PAEZ USA
9 SPV TOM JOHNSON USA
10 SPV DODGE KEMMER USA
11 SPV JOSHUA MANSKE USA
12 SPV JOHN JACKSON USA
13 SPV RAK-HYUN CHO USA
14 LV-A&B JOHANNES VEERMAN USA
15 LV-A&B LEXUS KEONINH USA
16 LV-C&D NICK SHERWOOD USA
17 LV-C&D SAMUEL CHIEN USA
18 LV-C&D PAUL HARRIS USA
19 LV-C&D TIMOTHY AILES USA
20 LV-C&D JOSH ESLER USA
21 LV-C&D JAMES BOWEN USA
22 WINDSOR DINO A. GIACOMAZZI USA
23 WINDSOR CHIP LYNN USA
24 WINDSOR KEVIN MCLISTER USA
25 WINDSOR SHANE SMITH USA
26 WINDSOR PATRICK LUNDY USA
27 WINDSOR KIRBY PETTITT USA
28 WINDSOR TRENT WHITEKILLER USA
1 O WOLMER MURILLO VEN
1 S NGUYEN THAI DUONG VIE
1 LV-C&D Greg BENTLEY ZIM 
2 WINDSOR Scott VINCENT ZIM 
245