Ho Tram Open

Dec 3 - Dec 6

Prize money: US$1,500,000

Web partner

Web partner

My favourite players Name ROUND Hole PAR Score
Time PLAYER ROUND Hole PAR Score
  • 06:20
KOH Deng Shan 1 F 4 4
  • 06:20
Rattanon WANNASRICHAN 1 F 4 5
  • 06:30
Miguel TABUENA 1 F 4 4
  • 06:30
Sung LEE 1 F 4 3
  • 06:30
Matthew GILES 1 F 4 6
  • 06:40
Jason KNUTZON 1 F 4 4
  • 06:40
Antonio LASCUNA 1 F 4 4
  • 06:40
Sunghoon KANG 1 F 4 4
  • 06:40
Giwhan KIM 1 F 4 5
  • 06:40
Keith HORNE 1 F 4 4
  • 06:50
Danthai BOONMA 1 F 4 4
  • 06:50
Brett MUNSON 1 F 4 5
  • 06:50
Juvic PAGUNSAN 1 F 4 4
  • 06:50
Charlie WI 1 F 4 3
  • 07:00
Thaworn WIRATCHANT 1 F 4 4
  • 07:00
Rahil GANGJEE 1 F 4 3
  • 07:00
Thomas BJORN 1 F 4 4
  • 07:10
Sam BRAZEL 1 F 4 4
  • 07:10
Sergio GARCIA 1 F 4 4
  • 07:10
Javi COLOMO 1 F 4 5
  • 07:10
HUNG Chien-Yao 1 F 4 4
  • 07:10
Robert ROCK 1 F 4 3
  • 07:20
Chawalit PLAPHOL 1 F 4 4
  • 07:20
LU Wei-Chih 1 F 4 4
  • 07:20
Adam GROOM 1 F 4 3
  • 07:20
David LIPSKY 1 F 4 6
  • 07:20
Gaganjeet BHULLAR 1 F 4 4
  • 07:30
Niall KEARNEY 1 F 4 3
  • 07:30
Shaun NORRIS 1 F 4 3
  • 07:40
Siddikur RAHMAN 1 F 4 5
  • 07:40
Khalin JOSHI 1 F 4 4
  • 07:50
LEE Chieh-po 1 F 4 3
  • 07:50
Nicholas FUNG 1 F 4 4
  • 07:50
Mithun PERERA 1 F 4 4
  • 10:50
Taewoo KIM 1 F 4 4
  • 10:50
Pavit TANGKAMOLPRASERT 1 F 4 3
  • 11:00
Kalle SAMOOJA 1 F 4 3
  • 11:00
Himmat RAI 1 F 4 3
  • 11:10
Gavin GREEN 1 F 4 4
  • 11:10
Samuel CYR 1 F 4 3
  • 11:10
LIN Wen-tang 1 F 4 3
  • 11:10
Boonchu RUANGKIT 1 F 4 4
  • 11:20
Wolmer MURILLO 1 F 4 3
  • 11:20
Masahiro KAWAMURA 1 F 4 4
  • 11:30
Bryce EASTON 1 F 4 3
  • 11:30
Jeev Milkha SINGH 1 F 4 4
  • 11:30
Namchok TANTIPOKHAKUL 1 F 4 4
  • 11:30
Michael TRAN 1 F 4 4
  • 11:40
Simon YATES 1 F 4 4
  • 11:40
Oliver WILSON 1 F 4 4
  • 11:40
Prom MEESAWAT 1 F 4 4
  • 11:40
Geoff OGILVY 1 F 4 4
  • 11:40
Terry PILKADARIS 1 F 4 4
  • 11:40
Phachara KHONGWATMAI 1 F 4 4
  • 11:50
Andrew DODT 1 F 4 4
  • 11:50
Kalem RICHARDSON 1 F 4 4
  • 12:00
Paul PETERSON 1 F 4 5
  • 12:00
Mardan MAMAT 1 F 4 4
  • 12:10
Thanyakon KHRONGPHA 1 F 4 4
  • 12:10
Berry HENSON 1 F 4 3
  • 12:10
Anthony KANG 1 F 4 3
  • 12:10
Akinori TANI 1 F 4 4
  • 12:20
Jeunghun WANG 1 F 4 6
  • 12:20
Adilson DA SILVA 1 F 4 3