Ho Tram Open

Dec 3 - Dec 6

Prize money: US$1,500,000

Web partner

Web partner

My favourite players Name ROUND Hole PAR Score
Time PLAYER ROUND Hole PAR Score
  • 06:20
Taewoo KIM 2 F 4 4
  • 06:20
Pavit TANGKAMOLPRASERT 2 F 4 4
  • 06:30
Kalle SAMOOJA 2 F 4 4
  • 06:30
Himmat RAI 2 F 4 4
  • 06:40
Samuel CYR 2 F 4 4
  • 06:40
Gavin GREEN 2 F 4 6
  • 06:40
LIN Wen-tang 2 F 4 4
  • 06:40
Boonchu RUANGKIT 2 F 4 5
  • 06:50
Wolmer MURILLO 2 F 4 4
  • 06:50
Masahiro KAWAMURA 2 F 4 4
  • 07:00
Bryce EASTON 2 F 4 4
  • 07:00
Jeev Milkha SINGH 2 F 4 5
  • 07:00
Namchok TANTIPOKHAKUL 2 F 4 3
  • 07:00
Michael TRAN 2 F 4 4
  • 07:10
Oliver WILSON 2 F 4 4
  • 07:10
Simon YATES 2 F 4 4
  • 07:10
Prom MEESAWAT 2 F 4 4
  • 07:10
Geoff OGILVY 2 F 4 4
  • 07:10
Terry PILKADARIS 2 F 4 4
  • 07:10
Phachara KHONGWATMAI 2 F 4 3
  • 07:20
Andrew DODT 2 F 4 4
  • 07:20
Kalem RICHARDSON 2 F 4 4
  • 07:30
Paul PETERSON 2 F 4 4
  • 07:30
Mardan MAMAT 2 F 4 4
  • 07:40
Thanyakorn KHRONGPHA 2 F 4 3
  • 07:40
Anthony KANG 2 F 4 4
  • 07:40
Berry HENSON 2 F 4 4
  • 07:40
Akinori TANI 2 F 4 4
  • 07:50
Jeunghun WANG 2 F 4 4
  • 07:50
Adilson DA SILVA 2 F 4 4
  • 10:50
Rattanon WANNASRICHAN 2 F 4 5
  • 10:50
KOH Deng Shan 2 F 4 5
  • 11:00
Sung LEE 2 F 4 6
  • 11:00
Matthew GILES 2 F 4 4
  • 11:00
Miguel TABUENA 2 F 4 4
  • 11:10
Keith HORNE 2 F 4 4
  • 11:10
Giwhan KIM 2 F 4 4
  • 11:10
Sunghoon KANG 2 F 4 4
  • 11:10
Antonio LASCUNA 2 F 4 5
  • 11:10
Jason KNUTZON 2 F 4 4
  • 11:20
Danthai BOONMA 2 F 4 4
  • 11:20
Brett MUNSON 2 F 4 4
  • 11:20
Juvic PAGUNSAN 2 F 4 4
  • 11:20
Charlie WI 2 F 4 4
  • 11:30
Thaworn WIRATCHANT 2 F 4 5
  • 11:30
Rahil GANGJEE 2 F 4 4
  • 11:30
Thomas BJORN 2 F 4 4
  • 11:40
Sam BRAZEL 2 F 4 6
  • 11:40
Javi COLOMO 2 F 4 4
  • 11:40
Sergio GARCIA 2 F 4 3
  • 11:40
HUNG Chien-Yao 2 F 4 4
  • 11:40
Robert ROCK 2 F 4 4
  • 11:50
Chawalit PLAPHOL 2 F 4 3
  • 11:50
LU Wei-Chih 2 F 4 5
  • 11:50
David LIPSKY 2 F 4 4
  • 11:50
Adam GROOM 2 F 4 7
  • 11:50
Gaganjeet BHULLAR 2 F 4 4
  • 12:00
Niall KEARNEY 2 F 4 3
  • 12:00
Shaun NORRIS 2 F 4 4
  • 12:10
Siddikur RAHMAN 2 F 4 4
  • 12:10
Khalin JOSHI 2 F 4 4
  • 12:20
LEE Chieh-po 2 F 4 4
  • 12:20
Nicholas FUNG 2 F 4 5
  • 12:20
Mithun PERERA 2 F 4 5