Ho Tram Open

Dec 3 - Dec 6

Prize money: US$1,500,000

Web partner

Web partner

Time PLAYER HFH TEE Score
  • 06:20
Patrick KELLY - TEE#1 4
  • 06:20
Hong Hai NGUYEN - TEE#1 14
  • 06:20
Christopher CANNON 157 TEE#1 1
  • 06:30
Sung LEE 88 TEE#1 -3
  • 06:30
Lindsay M RENOLDS 96 TEE#1 -3
  • 06:30
Matthew GILES 93 TEE#1 -4
  • 06:40
Keith HORNE 61 TEE#1 -5
  • 06:40
Thitiphun CHUAYPRAKONG 81 TEE#1 3
  • 06:40
Giwhan KIM 75 TEE#1 0
  • 06:50
Brett MUNSON 53 TEE#1 -2
  • 06:50
Charlie WI 83 TEE#1 -9
  • 06:50
Raphael DE SOUSA 127 TEE#1 -1
  • 07:00
Rahil GANGJEE 52 TEE#1 -5
  • 07:00
Unho PARK 66 TEE#1 1
  • 07:00
Carlos PIGEM 23 TEE#1 3
  • 07:10
Javi COLOMO 41 TEE#1 -5
  • 07:10
Sam BRAZEL 18 TEE#1 -3
  • 07:10
HUNG Chien-Yao 32 TEE#1 -4
  • 07:20
Chawalit PLAPHOL 64 TEE#1 -3
  • 07:20
Adam GROOM 67 TEE#1 -3
  • 07:20
LU Wei-Chih 71 TEE#1 -4
  • 07:30
Jarrod FREEMAN 114 TEE#1 3
  • 07:30
Chikkarangappa S. 79 TEE#1 1
  • 07:30
Niall KEARNEY 117 TEE#1 -1
  • 07:40
Niclas JOHANSSON 109 TEE#1 1
  • 07:40
Jake HIGGINBOTTOM 89 TEE#1 11
  • 07:40
Khalin JOSHI 69 TEE#1 6
  • 07:50
George GANDRANATA 141 TEE#1 1
  • 07:50
Peter EROFEJEFF 124 TEE#1 -2
  • 07:50
LEE Chieh-po 45 TEE#1 -1
  • 08:00
Yih-Shin CHAN 125 TEE#1 -1
  • 08:00
Poom SAKSANSIN 91 TEE#1 1
  • 08:00
Ngoc Khoi NGUYEN - TEE#1 6
  • 06:20
LIEN LU-SEN 121 TEE#10 -1
  • 06:20
Rattanon WANNASRICHAN 95 TEE#10 -1
  • 06:20
KOH Deng Shan 111 TEE#10 -4
  • 06:30
Lionel WEBER 57 TEE#10 -3
  • 06:30
Miguel TABUENA 20 TEE#10 -1
  • 06:30
Panuphol PITTAYARAT 50 TEE#10 1
  • 06:40
Sunghoon KANG - TEE#10 1
  • 06:40
Antonio LASCUNA 55 TEE#10 -4
  • 06:40
Jason KNUTZON 27 TEE#10 -5
  • 06:50
Juvic PAGUNSAN - TEE#10 -5
  • 06:50
Danthai BOONMA 21 TEE#10 -7
  • 06:50
Chiragh KUMAR 15 TEE#10 2
  • 07:00
Y. E. YANG - TEE#10 0
  • 07:00
Thomas BJORN - TEE#10 -2
  • 07:00
Thaworn WIRATCHANT 12 TEE#10 -7
  • 07:10
Sergio GARCIA - TEE#10 -5
  • 07:10
Chi Quan TRUONG - TEE#10 8
  • 07:10
Robert ROCK - TEE#10 -3
  • 07:20
Marcus BOTH 134 TEE#10 -3
  • 07:20
David LIPSKY 40 TEE#10 -6
  • 07:20
Gaganjeet BHULLAR 62 TEE#10 -5
  • 07:30
Shaun NORRIS 19 TEE#10 -5
  • 07:30
Danny CHIA 10 TEE#10 0
  • 07:30
Rashid KHAN 33 TEE#10 2
  • 07:40
A Tay LAU - TEE#10 18
  • 07:40
Siddikur RAHMAN 29 TEE#10 -2
  • 07:40
Jose Manuel LARA - TEE#10 2
  • 07:50
Arnond VONGVANIJ 85 TEE#10 7
  • 07:50
Nicholas FUNG 35 TEE#10 -6
  • 07:50
Mithun PERERA 22 TEE#10 0
  • 08:00
Timothy LOW - TEE#10 7
  • 08:00
Huu Giang LE - TEE#10 14
  • 08:00
Donlaphatchai NIYOMCHON 160 TEE#10 7
  • 10:50
Wen-Hong LIN 159 TEE#1 8
  • 10:50
Suttijet KOORATANAPISAN 106 TEE#1 0
  • 10:50
Van Tho TRINH - TEE#1 12
  • 11:00
Jazz JANEWATTANANOND 24 TEE#1 -1
  • 11:00
Jbe KRUGER 28 TEE#1 0
  • 11:00
Shiv KAPUR 46 TEE#1 0
  • 11:10
LIN Wen-tang 34 TEE#1 -6
  • 11:10
Boonchu RUANGKIT - TEE#1 0
  • 11:10
Daniel CHOPRA 78 TEE#1 1
  • 11:20
Scott HEND 2 TEE#1 1
  • 11:20
Richard T. LEE 8 TEE#1 1
  • 11:20
Masahiro KAWAMURA 48 TEE#1 1
  • 11:30
Jeev Milkha SINGH 94 TEE#1 -1
  • 11:30
Darren CLARKE - TEE#1 2
  • 11:30
Michael TRAN 128 TEE#1 -5
  • 11:40
Geoff OGILVY - TEE#1 -2
  • 11:40
Prom MEESAWAT 25 TEE#1 -2
  • 11:40
Oliver WILSON - TEE#1 -1
  • 11:50
Natipong SRITHONG 16 TEE#1 -1
  • 11:50
Andrew DODT 3 TEE#1 -2
  • 11:50
Angelo QUE 72 TEE#1 2
  • 12:00
Mardan MAMAT 17 TEE#1 1
  • 12:00
Arjun ATWAL 87 TEE#1 0
  • 12:00
Paul PETERSON 5 TEE#1 -5
  • 12:10
Berry HENSON 47 TEE#1 -3
  • 12:10
Jyoti RANDHAWA 42 TEE#1 1
  • 12:10
Thanyakorn KHRONGPHA 37 TEE#1 -2
  • 12:20
Jeunghun WANG 11 TEE#1 4
  • 12:20
Steve LEWTON 77 TEE#1 1
  • 12:20
Adilson DA SILVA 38 TEE#1 -2
  • 12:30
Van Thong NGUYEN - TEE#1 17
  • 12:30
John CATLIN 166 TEE#1 3
  • 12:30
Raththee SIRITHANAKUNSAK - TEE#1 9
  • 10:50
Minh Tuan PHAM - TEE#10 4
  • 10:50
Taewoo KIM - TEE#10 -1
  • 10:50
Pavit TANGKAMOLPRASERT 97 TEE#10 0
  • 11:00
Himmat RAI 31 TEE#10 -5
  • 11:00
Kalle SAMOOJA 86 TEE#10 -3
  • 11:00
Maxwell COHEN - TEE#10 1
  • 11:10
Henry EPSTEIN - TEE#10 12
  • 11:10
Gavin GREEN - TEE#10 -1
  • 11:10
Samuel CYR 73 TEE#10 -2
  • 11:20
Wolmer MURILLO 108 TEE#10 -2
  • 11:20
Andrew RAITT - TEE#10 2
  • 11:20
Jakraphan PREMSIRIGORN 164 TEE#10 3
  • 11:30
Scott BARR 49 TEE#10 4
  • 11:30
Bryce EASTON 90 TEE#10 -1
  • 11:30
Namchok TANTIPOKHAKUL 80 TEE#10 1
  • 11:40
Terry PILKADARIS 44 TEE#10 0
  • 11:40
Simon YATES 130 TEE#10 2
  • 11:40
Phachara KHONGWATMAI 65 TEE#10 1
  • 11:50
Kalem RICHARDSON 56 TEE#10 -2
  • 11:50
Lea COOPER - TEE#10 6
  • 11:50
Soomin LEE 68 TEE#10 5
  • 12:00
CHAN Shih-Chang 103 TEE#10 -1
  • 12:00
Jake STIRLING 112 TEE#10 -1
  • 12:00
Sattaya SUPUPRAMAI 118 TEE#10 7
  • 12:10
Niall TURNER 60 TEE#10 10
  • 12:10
Anthony KANG 104 TEE#10 0
  • 12:10
Akinori TANI 70 TEE#10 0
  • 12:20
Shubhankar SHARMA 82 TEE#10 7
  • 12:20
Mao-Chang SUNG 116 TEE#10 -2
  • 12:20
Chih Bing LAM 142 TEE#10 4
  • 12:30
Van Dinh DOAN - TEE#10 15
  • 12:30
Tirawat KAEWSIRIBANDIT 101 TEE#10 8
  • 12:30
Duy Hien DO - TEE#10 19