Ho Tram Open

Dec 3 - Dec 6

Prize money: US$1,500,000

Web partner

Web partner

Time PLAYER HFH TEE Score
  • 06:20
Minh Tuan PHAM - TEE#1 14
  • 06:20
Taewoo KIM - TEE#1 0
  • 06:20
Pavit TANGKAMOLPRASERT 97 TEE#1 -1
  • 06:30
Himmat RAI 31 TEE#1 -7
  • 06:30
Kalle SAMOOJA 86 TEE#1 -2
  • 06:30
Maxwell COHEN - TEE#1 5
  • 06:40
Henry EPSTEIN - TEE#1 16
  • 06:40
Gavin GREEN - TEE#1 1
  • 06:40
Samuel CYR 73 TEE#1 -4
  • 06:50
Wolmer MURILLO 108 TEE#1 -1
  • 06:50
Andrew RAITT - TEE#1 -3
  • 06:50
Jakraphan PREMSIRIGORN 164 TEE#1 15
  • 07:00
Scott BARR 49 TEE#1 4
  • 07:00
Bryce EASTON 90 TEE#1 0
  • 07:00
Namchok TANTIPOKHAKUL 80 TEE#1 -1
  • 07:10
Terry PILKADARIS 44 TEE#1 -4
  • 07:10
Simon YATES 130 TEE#1 -3
  • 07:10
Phachara KHONGWATMAI 65 TEE#1 -1
  • 07:20
Kalem RICHARDSON 56 TEE#1 0
  • 07:20
Lea COOPER - TEE#1 11
  • 07:20
Soomin LEE 68 TEE#1 5
  • 07:30
CHAN Shih-Chang 103 TEE#1 6
  • 07:30
Jake STIRLING 112 TEE#1 2
  • 07:30
Sattaya SUPUPRAMAI 118 TEE#1 8
  • 07:40
Niall TURNER 60 TEE#1 7
  • 07:40
Anthony KANG 104 TEE#1 -2
  • 07:40
Akinori TANI 70 TEE#1 -2
  • 07:50
Shubhankar SHARMA 82 TEE#1 5
  • 07:50
Mao-Chang SUNG 116 TEE#1 3
  • 07:50
Chih Bing LAM 142 TEE#1 8
  • 08:00
Van Dinh DOAN - TEE#1 25
  • 08:00
Tirawat KAEWSIRIBANDIT 101 TEE#1 12
  • 08:00
Duy Hien DO - TEE#1 35
  • 06:20
Wen-Hong LIN 159 TEE#10 11
  • 06:20
Suttijet KOORATANAPISAN 106 TEE#10 3
  • 06:20
Van Tho TRINH - TEE#10 19
  • 06:30
Jazz JANEWATTANANOND 24 TEE#10 2
  • 06:30
Jbe KRUGER 28 TEE#10 2
  • 06:30
Shiv KAPUR 46 TEE#10 2
  • 06:40
LIN Wen-tang 34 TEE#10 -10
  • 06:40
Boonchu RUANGKIT - TEE#10 0
  • 06:40
Daniel CHOPRA 78 TEE#10 3
  • 06:50
Scott HEND 2 TEE#10 1
  • 06:50
Richard T. LEE 8 TEE#10 5
  • 06:50
Masahiro KAWAMURA 48 TEE#10 -2
  • 07:00
Jeev Milkha SINGH 94 TEE#10 1
  • 07:00
Darren CLARKE - TEE#10 9
  • 07:00
Michael TRAN 128 TEE#10 0
  • 07:10
Geoff OGILVY - TEE#10 -3
  • 07:10
Prom MEESAWAT 25 TEE#10 -2
  • 07:10
Oliver WILSON - TEE#10 -1
  • 07:20
Natipong SRITHONG 16 TEE#10 3
  • 07:20
Andrew DODT 3 TEE#10 -1
  • 07:20
Angelo QUE 72 TEE#10 2
  • 07:30
Mardan MAMAT 17 TEE#10 -1
  • 07:30
Arjun ATWAL 87 TEE#10 8
  • 07:30
Paul PETERSON 5 TEE#10 -6
  • 07:40
Berry HENSON 47 TEE#10 -1
  • 07:40
Jyoti RANDHAWA 42 TEE#10 4
  • 07:40
Thanyakorn KHRONGPHA 37 TEE#10 0
  • 07:50
Jeunghun WANG 11 TEE#10 0
  • 07:50
Steve LEWTON 77 TEE#10 8
  • 07:50
Adilson DA SILVA 38 TEE#10 -2
  • 08:00
Van Thong NGUYEN - TEE#10 23
  • 08:00
John CATLIN 166 TEE#10 5
  • 08:00
Raththee SIRITHANAKUNSAK - TEE#10 21
  • 10:50
LIEN LU-SEN 121 TEE#1 9
  • 10:50
Rattanon WANNASRICHAN 95 TEE#1 -1
  • 10:50
KOH Deng Shan 111 TEE#1 -4
  • 11:00
Lionel WEBER 57 TEE#1 2
  • 11:00
Miguel TABUENA 20 TEE#1 -1
  • 11:00
Panuphol PITTAYARAT 50 TEE#1 3
  • 11:10
Sunghoon KANG - TEE#1 -2
  • 11:10
Antonio LASCUNA 55 TEE#1 -3
  • 11:10
Jason KNUTZON 27 TEE#1 -4
  • 11:20
Juvic PAGUNSAN - TEE#1 -3
  • 11:20
Danthai BOONMA 21 TEE#1 -5
  • 11:20
Chiragh KUMAR 15 TEE#1 9
  • 11:30
Y. E. YANG - TEE#1 3
  • 11:30
Thomas BJORN - TEE#1 -3
  • 11:30
Thaworn WIRATCHANT 12 TEE#1 -7
  • 11:40
Sergio GARCIA - TEE#1 -8
  • 11:40
Chi Quan TRUONG - TEE#1 18
  • 11:40
Robert ROCK - TEE#1 -1
  • 11:50
Marcus BOTH 134 TEE#1 3
  • 11:50
David LIPSKY 40 TEE#1 -7
  • 11:50
Gaganjeet BHULLAR 62 TEE#1 -3
  • 12:00
Shaun NORRIS 19 TEE#1 -5
  • 12:00
Danny CHIA 10 TEE#1 7
  • 12:00
Rashid KHAN 33 TEE#1 2
  • 12:10
A Tay LAU - TEE#1 29
  • 12:10
Siddikur RAHMAN 29 TEE#1 -6
  • 12:10
Jose Manuel LARA - TEE#1 7
  • 12:20
Arnond VONGVANIJ 85 TEE#1 5
  • 12:20
Nicholas FUNG 35 TEE#1 -7
  • 12:20
Mithun PERERA 22 TEE#1 -3
  • 12:30
Timothy LOW - TEE#1 30
  • 12:30
Huu Giang LE - TEE#1 26
  • 12:30
Donlaphatchai NIYOMCHON 160 TEE#1 13
  • 10:50
Patrick KELLY - TEE#10 14
  • 10:50
Hong Hai NGUYEN - TEE#10 38
  • 10:50
Christopher CANNON 157 TEE#10 9
  • 11:00
Sung LEE 88 TEE#10 1
  • 11:00
Lindsay M RENOLDS 96 TEE#10 3
  • 11:00
Matthew GILES 93 TEE#10 1
  • 11:10
Keith HORNE 61 TEE#10 -2
  • 11:10
Thitiphun CHUAYPRAKONG 81 TEE#10 8
  • 11:10
Giwhan KIM 75 TEE#10 1
  • 11:20
Brett MUNSON 53 TEE#10 0
  • 11:20
Charlie WI 83 TEE#10 -8
  • 11:20
Raphael DE SOUSA 127 TEE#10 2
  • 11:30
Rahil GANGJEE 52 TEE#10 0
  • 11:30
Unho PARK 66 TEE#10 8
  • 11:30
Carlos PIGEM 23 TEE#10 6
  • 11:40
Javi COLOMO 41 TEE#10 -1
  • 11:40
Sam BRAZEL 18 TEE#10 -4
  • 11:40
HUNG Chien-Yao 32 TEE#10 0
  • 11:50
Chawalit PLAPHOL 64 TEE#10 -7
  • 11:50
Adam GROOM 67 TEE#10 -1
  • 11:50
LU Wei-Chih 71 TEE#10 -1
  • 12:00
Jarrod FREEMAN 114 TEE#10 6
  • 12:00
Chikkarangappa S. 79 TEE#10 2
  • 12:00
Niall KEARNEY 117 TEE#10 0
  • 12:10
Niclas JOHANSSON 109 TEE#10 4
  • 12:10
Jake HIGGINBOTTOM 89 TEE#10 11
  • 12:10
Khalin JOSHI 69 TEE#10 1
  • 12:20
George GANDRANATA 141 TEE#10 2
  • 12:20
Peter EROFEJEFF 124 TEE#10 3
  • 12:20
LEE Chieh-po 45 TEE#10 0
  • 12:30
Yih-Shin CHAN 125 TEE#10 3
  • 12:30
Poom SAKSANSIN 91 TEE#10 6
  • 12:30
Ngoc Khoi NGUYEN - TEE#10 18